.

.

Тешки Закачалка Повеќенаменски Опрема Закачалка Трајни големо Влијание Пластични Индустриски Ги Отстранува Здрав Закачалка за Лов на Отворено

Тешки Закачалка Повеќенаменски Опрема Закачалка Трајни големо Влијание Пластични Индустриски Ги Отстранува Здрав

DEN 467.76

Од стока
Во продавницата

Усвоена индустриска тешки пластика, со голема сила, добра цврстина, долг животен век.Куките на двете страни се отстранува и може да биде изменета од корисници според различни средини.Усвојува индустриски тешки пластика материјал, која има висока јачина и добра цврстина,има долг животен век.Флип закачалка, преносни рачка, можат да носат ранци, елеци и друга опрема.Чувајте ги вашите опрема организиран и лесно достапни, исклучување на подот и во добра состојба.Спецификација : Предмет Тип : Закачалка Материјал : Индустриска пластика Боја : Како на Слики Прикажани Производ должина : Околу.41cm/16.1 во Висина : околу. 30cm/11.8 во Дебелина : прибл. 3cm/1.2 во Тежина : Околу. 468g/16.5 оз поле на примена : Надворешна опрема, филмот, реквизитите Пакет Листа : 1 x Закачалка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне