.

.

Компатибилен со Fitbit Полнење 5, (Mandala Флорални Черепи) СТП Кожа Бенд Замена Ремени

Компатибилен со Fitbit Полнење 5, (Mandala Флорални Черепи) СТП Кожа Бенд Замена Ремени

DEN 1200.00

Од стока
Во продавницата

Стандард 18 мм ремени , Големината на Располагање за 5.7"-7.8" зглоб.Персонализирајте го вашиот Види од страна на разни симпатична модел бендови во секојдневниот живот.Ќе добиете тони пофалби за тоа како тоа е одлична.Еден Идеален подарок за вашето семејство, пријатели.Се користат напредна Технологија на Печатење обезбедува на моделот, бојата на овие бендови, за да не исчезнат и го прави отпорни на корозија и издржливи.Направени на СТП кожа, трајни, флексибилен, лесен, пот & отпорни на вода, држи вашиот зглоб супер удобно.Се чувствуваат слободни да ни порака за целосна наплата или замена без врати, ако се било незадоволен.Има широк спектар на дизајнот на печатени бенд за вашиот види надвор продавница,можете да изберете оние со youself.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне