.

.

20pieces Месинг Навој Прачки, М5 Теренот,70mm Долго, што се Користи за Механичка Опрема.

20pieces Месинг Навој Прачки, М5 Теренот,70mm Долго, што се Користи за Механичка Опрема.

DEN 477.36

Од стока
Во продавницата

Материјал : месинг навој род и завртка род.Карактеристики : Навој прачка, која може да се drilled, се сече, се загрева и се формирани.Се користи за : монтажа и затегнување, нарезници во јатчесто овошје или навој дупки.Широко се користи : сидро завртки, стеги, закачалки, U-завртки и повеќе.Прачки на различни должини може да се широко се користи во многу наврати.Се користи за собранието и за прицврстување, зезнав во лешник или навој дупка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне