.

.

Бела, USB Стабилна USB Читач на картички EM ID Card Reader 10cm Растојание Мемориската Картичка Адаптери за SMC4001

Бела, USB Стабилна USB Читач на картички EM ID Card Reader 10cm Растојание Мемориската Картичка Адаптери за

DEN 215.76

Од стока
Во продавницата

USB излез на компјутерот е еквивалентно на автоматско тастатура за внесување на број, кои можат да бидат снимени од страна на најчесто се користи word, notepad и друг софтвер.Се вклопува погодни за употреба дома, во канцеларија и на други места.Тоа е погодно и има стабилни перформанси.Без кабли се потребни за да ја користите само во вашиот КОМПЈУТЕР и се тоа да работи.Широко се користи за Радио-Фреквенцијата на системот за Идентификација и проектот како што се автоматски паркинг систем за управување, идентификација, како и пристап контролер, производство, контрола на пристап, итн.Опис : R60 D Тоа е со високи перформанси, пониска цена 125 KHZ за RFID Hreader, читателот растојание до 10cm, широко се користи за Радио-Фреквенцијата на системот за Идентификација и проектот, како што се Автоматски паркинг систем за управување, идентификација, како и Пристап контролер, Производство, контрола на Пристап, итн Способност спецификации : Име 125 KHz ID Читателот Димензија 74 X19 X6mm Читателот боја бела Поддршка Uem4100,TK4100.SMC4001 и компатибилен картичка Фреквенција 125 KHz Читателот време

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне