.

.

Drawstring Торба, 6PCS Повторливи Храна Филтер Кеса за Играчка за Складирање за Домашна Кујна Чување на Намирници Продавници за Шопинг во Земјоделците Пазар

Drawstring Торба, 6PCS Повторливи Храна Филтер Кеса за Играчка за Складирање за Домашна Кујна Чување на Намирници

DEN 335.76

Од стока
Во продавницата

Ги намали емисиите на јаглерод и ресурси потрошувачка, рециклирање еко‑пријателски шопинг кеси.Повторна употреба на овие кеси за да го замените милиони пластични кеси се консумира секоја година.Направени од памучен материјал, за разлика од други синтетички пластика‑базирани материјали, нашите кеси се полиестер‑бесплатно, најлон‑бесплатно, unbleached, и можете безбедно да се носат овошје и зеленчук.Трајни изградба, овие кеси се цврсти и издржливи, и да дојде со пригоден drawstring за дополнителни запечатување.Лесно да се приспособат на сите плодови и зеленчук.Многу различни потреби, тие се многу погодни за продавниците за храна, шопинг во земјоделците пазар, тие се исто така многу погодни за играчка складирање и домашната кујна складирање. 6 парчиња се испраќаат во собата, и постојат три различни големини за да ги задоволат вашите различни потреби.Голема големина 43 x 28cm, средни 33 x 28cm, мала големина 28 x 20cm.Функција : 1. Направени од памучен материјал, за разлика од други синтетички пластика‑базирани материјали, нашите кеси се полиестер‑бесплатно, најлон‑бесплатно, unbleached, и можете безбедно да се носат плодови и vegetables2. Трајни изградба, овие кеси се цврсти и издржливи, и да дојде со пригоден drawstring за дополнителни запечатување.Лесно да се приспособат на сите овошје и vegetables3. 6 парчиња се испраќаат во собата, и постојат три различни големини за да ги задоволат вашите различни потреби.Голема големина 43 x 28cm, средни 33 x 28cm, мала големина 28 x 20cm4. Ги намали емисиите на јаглерод и ресурси потрошувачка, рециклирање еко‑пријателски шопинг кеси.Повторна употреба на овие кеси за да го замените милиони пластични кеси се консумира секој year5. Многу различни потреби, тие се многу погодни за продавниците за храна, шопинг во земјоделците пазар, тие се исто така многу погодни за играчка складирање и домашната кујна storage Specification : Предмет Тип : Еднократно Drawstring Bag Product Тежина : Околу 189g/6.7 oz Product Материјал : Cotton Product Големина : Мал : Прибл. 28 x 20cm/11.0 х 7.9 in Medium : Прибл. 33 x 28cm/13 x 11.0 in Large : Прибл. 43 x 28cm/16.9 x 11.0 in Usage : Storage Package Листата : 2 x Мали Складирање Bag2 x Медиум за Складирање Bag2 x Големи Складирање Торба.

Карактеристиките

Item Type:
Reusable Drawstring Bag
Product Weight:
Approx 189g/6.7oz
Product Material:
Cotton
Product Size:
Small:
Approx. 28 x 20cm/11.0 x 7.9in
Medium:
Approx. 33 x 28cm/13 x 11.0in
Large:
Approx. 43 x 28cm/16.9 x 11.0in
Usage:
Storage
Package List:
2 x Small Storage Bag :
2 x Medium Storage Bag :
2 x Large Storage Bag :
Вака можеби ќе ви се допадне