.

.

12 оз Кафе Кригла Чај Купот на Свети Патрик Ден Shamrock Gnome златник Потковица Среќа Смешно Керамика Кафе Кригла за Мажите и Жените, Housewarming Подароци За Нов Дом 12OZ/350ML

12 оз Кафе Кригла Чај Купот на Свети Патрик Ден Shamrock Gnome златник Потковица Среќа Смешно Керамика Кафе

DEN 2368.80

Од стока
Во продавницата

Совршена Големина - 12 МЛ/350 ML кригла со мазна врвот, уредно и безбедно.Цврст дното, не се лизга дизајн.C-облик се справи & првенство ѕид е дебела и чисти, а тоа е удобно да се одржи.Висок Квалитет - Нашите филџани се направени од високо-квалитетни керамички материјали, кои се безбедни за dishwashers и микробранови печки.Тие се работи кои се лесно да се сфати и се многу издржливи.High-definition Печатење - Оваа кригла е направен со најновата high-definition технологија на печатење.Моделот на површината на кригла е светло обоени, и нашите филџани се безбедни за секојдневно чистење машина за миење садови.Повеќе намени - Ова кригла е совршен за кафе, чај и топло чоколадо.Тоа може да се користи во домовите и канцелариите, и тоа е исто така многу погодни за родендени, празници и кои било други специјални прилики.Подарок Избор - Ако вашето семејство или пријатели се кафе или чај, љубители, тогаш оваа керамика кафе е прекрасен и интересен подарок идеја за нив.Празникот кригла може да додадете силен атмосфера на вашиот одмор.Се сеуште во потрага по соодветна кригла?Тогаш нашата керамички кригла ќе биде едно од вашите најдобри избори.Зошто би се каже дека?Оваа кригла има голем капацитет, дебел дното, и е многу издржливи.Тоа може да се користи во dishwashers и микробранови печки и е првиот избор за дневна употреба.Карактеристики : Високо-квалитетни Материјали во Микробранова печка и машина за миење садови безбедно, ова кафе е направен од високо-квалитетни и издржливи керамика, која може да издржи високи температури.Тоа е одличен начин да уживаат во кафе, чај, топли и ладни пијалоци, кои ви даваат одлична вредност за парите.Соодветен Капацитет На 12 мл/350 мл кригла е совршено погодни за секојдневна употреба.Оваа кригла е исто така опремен со голем, лесна-за-зафат C-облик се справи.Тоа може да се користи совршено за секоја прилика, и тоа исто така може да се користи како куп подароци за семејството или пријателите.Задоволство Гаранција Како продавачот на овој кафе, ние ги поддржуваме нашите производи.Купите кафе со нашите 100% гаранција за квалитет.Ако постои било каков проблем со вашиот првенство, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро.Купување Белешки Поради различни екраните, бојата на сликата ќе видите можат да бидат различни, ве молиме обратете се на бојата на производот што всушност се примени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне