.

.

Женска Wirefree Поместена Градници Секојдневниот Дневна Градник Спиење Лесна Ремени Целосна Покриеност Чипка Плус Големина Bralettes

Женска Wirefree Поместена Градници Секојдневниот Дневна Градник Спиење Лесна Ремени Целосна Покриеност Чипка

DEN 426.24

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Вратоврска затворање. 【УДОБНО ДА се НОСАТ】:спортски градник усвојува neoprene материјали, се одликува со водоотпорен, топла,еластична, како и помош што се потам.Водење градник има решетката ткаенина во тоа дека нема да ве направи чешање, но ќе се чувствувате дише за време можете тренингот. 【ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ & WIREFREE】:Нашите високо влијание спортски градник покрие градите целосно, целосната покриеност градник е безжичен и додава внатре соочи во внатрешниот слој, поддршка градник не се лизга надвор без оглед многу пати ви се мијат.Оваа работи градник со соочи се собира градите, го спречува шок и нуди потребната поддршка кога ќе го направите некои висок интензитет вежби. 【УДОБНОСТ на СПИЕЊЕТО ДНЕВНО ГРАДНИК】:удобноста дневна градник, безжични клипови слободни и широки ремени, ослободување на притисокот од рамењата и градите, совршен за спиење и секојдневна употреба. 【ОТСТРАНЛИВ ВЛОШКИ】:мека и дише, отстранете ја влошки кога се спие, можете да уживате во повеќе удобност и поздрава.Тоа е исто така одличен сабота дневна градник. 【СОВРШЕН ЗА СИТЕ СПОРТСКИ】: Трчање, џогирање, фитнес, јога, обука, маратон и така натаму.Носи овој градник врвот кога ќе се направи фитнес, да ви помогне пот луди и поздрав, направи да се создаде една прекрасна слика.Етикета Големина : 32/70 AB _ Горниот Биста : 80-83cm/31.50-32.68" _ Под Биста : 68-72cm/26.77-28.35" Етикета Големина : 34/75 AB _ Горниот Биста : 85-88cm/33.46-34.65" _ Под Биста : 73-77cm/28.74-30.31" Етикета Големина : 36/80 AB _ Горниот Биста : 90-93cm/35.43-36.61" _ Под Биста : 78-82cm/30.71-32.28" Етикета Големина : 38/85 AB _ Горниот Биста : 95-98cm/37.40-38.58" _ Под Биста : 83-87cm/32.68-34.25" Боја : Б-зелена | Големина : XX-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне