.

.

Montez 6 Фиока Акцент На Градите, Дизајн: Кошница Чување, Делумно Собранието Потребни

Montez 6 Фиока Акцент На Градите, Дизајн: Кошница Чување, Делумно Собранието Потребни

DEN 763.20

Од стока
Во продавницата

Дизајн : Кошница Чување, Делумно Собранието Е Потребно.Фиоките се Вклучени : Да, на Ниво на Собрание : Делумно Собранието.Целокупниот Производ Тежина : 31 lb., Производ Гаранција : Yes.Lacey Дејствува во Согласност : Да, Производ Стабилност УЛ Потврдена : Yes.База Материјал : Произведен Дрво, Врвот Дрво Видови : Acacia.НА ПРВ ПОГЛЕД 1. Кошници Вклучени 2. Делумно Собранието Потребни 3. Цврсто Дрво и acaciawood тело, убаво ткаени плетен кошеви, и алуминиумски легури фиока вади, овој дел е издржлив, стабилна и силна.На рака-плетени ратан рамка се чувствува мазна и влага-доказ.ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1. Вкупно : 28"" H x 28"" W x 12"" D ФИОКИ ВКЛУЧЕНИ 1. Бројот на Фиоки : 6 ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1. База Материјал : Произведен Дрво 2. Горниот Материјал : Цврсто Дрво 3. Ниво на Собрание : Делумно Собранието КАРАКТЕРИСТИКИ 1. Селски ТЕГОВИ & ДИМЕНЗИИ 1. Вкупно : 28"" H x 28"" W x 12"" D 2. Целокупниот Производ Тежина : 31 lb. 3. Тежина Капацитет : 160 lb.КАРАКТЕРИСТИКИ 1. Тип на производ : Акцент на градите 2. Дизајн : Кошница За Складирање 3. База Материјал : Произведен Дрво 4. Горниот Материјал : Цврсто Дрво 5. Топ Дрво Видови : Acacia 6. Лакирани : Yes 7. Ткаени Плетен/Ратан : Yes 8. Фиоките Се Вклучени : Yes 9. Бројот на Фиоки : 6 10. Фиока Планирам Продолжување : Целосна екстензија 11. Фиока Планирам Материјали : Дрво 12. Вкупниот Број на Полици : 1 13. Нозете/Нозе Се Вклучени : Yes 14. Tipover Воздржаност Уред Вклучени : Нема 15. Снабдувач со Намера и се Одобрени за Употреба : Станбени Употреба 16. Земја на Потекло : Кина СОБРАНИЕ 1. Ниво на Собрание : Делумно Собрание 2. Возрасни Собранието е Потребно : Да ГАРАНЦИЈА 1. Комерцијални Гаранција : Нема 2. Производ Гаранција : Yes 3. Гаранција Должина На : 90 Дена 4. Целосна или Ограничена Гаранција : Целосна СПЕЦИФИКАЦИИ 1. ASTM F2057 - 14 Заверена : Yes 2. ASTM F2057 - 17 Заверена : Yes 3. Оган Отценети : Yes 4. Производ Стабилност УЛ Потврдена : Yes 5. ASTM F2057 - 19 Заверена : Yes 6. АДС Заверена : Yes 7. Lacey Дејствува Во Согласност : Да 8. КП.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне