.

.

Fansipro Spanner Клучеви Тенка, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката; градилиштето, 80x5.5x2(MM), Сребро, 9 Парчиња Рачни Алатки Кл

Fansipro Spanner Клучеви Тенка, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката;

DEN 406.32

Од стока
Во продавницата

Тоа е водоотпорен и влага-доказ, и тоа не е лесно да ' рѓа.Вистински 304 од не ' рѓосувачки челик, може да се користи во места со високи барања за завртка материјал, има силна отпорност на корозија и нема да рѓа.Тоа може да се тестира со посебен дел за тестирање на 304 нерѓосувачки челик.Заедничката разликата помеѓу 201 од не 'рѓосувачки челик и на 304 нерѓосувачки челик е дека 201 нерѓосувачки челик е лесно да' рѓа кога се изложени на вода, а постои опасност безбедноста.Постои слој на анти- ' рѓа, масло на производот површината, главно за да се спречи тоа од rusting.Одговара за овие прилики : Отворено за Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката; градилиштето; Индустрија; Декорација; Хардвер Продавница; Дневни Домаќинство Бои : Сребрена Материјали : Челик Производ Облик : Неправилен Облик Целосно Нето Тежина : 297(G) Производ Должина : 80(MM) Производ Ширина : 5.5(MM) Производ Висина/Дебелина : 2(MM), - Отворање : 5.5(MM) Пакет Листата : 9 парчиња Рачни Алатки Клучеви / Spanners Опис : Тоа е водоотпорен и влага-доказ, и тоа не е лесно да 'рѓа Вистински 304 од не' рѓосувачки челик, може да се користи во места со високи барања за завртка материјал, има силна отпорност на корозија и нема да рѓа Тоа може да се тестира со посебен дел за тестирање на 304 нерѓосувачки челик заеднички разликата помеѓу 201 од не 'рѓосувачки челик и на 304 нерѓосувачки челик е дека 201 нерѓосувачки челик е лесно да' рѓа кога се изложени на вода, а постои опасност безбедноста Постои слој на анти- ' рѓа, масло на производот површина, главно за да се спречи тоа од rusting Овој клуч е лесно да се носат Применливи прилики : авто се поправи, дома, на отворено, индустриска област, производство работилница, итн Применливи луѓето : се погодни само за возрасни, Тоа е едноставно удирање со отворен крај клуч На површината на производот е третирана од страна на galvanizing процес, Тоа е многу погоден за прицврстување на завртки Тоа нема да се промени вртежен момент лажно Предупредуваат Совети : растојанието помеѓу клуч отвори е 5.5 мм.Може да се прошири до 7 мм 1. Чувајте се далеку од децата 2. Да се чува далеку од голема температура места 3. Стави го на ниска позиција за да се избегнат повреди.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне