.

.

uxcell Лабораторија Поддршка Прстен со Менгеме Железо 2.7 Инчен Дијаметар Затворен за Лабораториски Експеримент Црна 2 парчиња

uxcell Лабораторија Поддршка Прстен со Менгеме Железо 2.7 Инчен Дијаметар Затворен за Лабораториски Експеримент

DEN 568.80

Од стока
Во продавницата

[Size] - Внатрешен Дијаметар : 68mm / 2.7 инчен; Менгеме Макс Отворен Ширина : 25мм / 0.98 инч. [Материјал] - Направен од железо со сликарство се заврши за издржливост и киселина-отпор. [Лесна Употреба] - На thumbscrew во менгеме заклучува прстен цврсто да лабораторија застане. [Примена] - Лабораторија за поддршка прстен се користи за да се одржи лабораториско стакло и други предмети на прстен застане. [Пакет Содржина] - 2 x Лабораторија за Поддршка на Прстен.Опис : Iron материјал со сликарство се заврши може да се спречи железо од rusting.Лабораторија retort прстен е погодна за хемија експеримент.Оваа точка се користи за поддршка на различни beakers, колби, итн.Поддршка прстени со стеги на крајот може да се задржи прстен тесни на вашиот штанд.Карактеристики : Материјал : Железо(Обоен)Боја : Black Total Големина : 185 x 68 x 82mm / 7.28" x 2.68" x 3.23"(L*ID*OD)Менгеме Макс Отворен Ширина : 25мм / 0.98"Пакет Содржина : - 2 x Лабораторија за Поддршка на Прстен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне