.

.

Дрвени Mallet 7-Џеб Датотека Носителот, Правни Големина, Светлосни Дабови

Дрвени Mallet 7-Џеб Датотека Носителот, Правни Големина, Светлосни Дабови

DEN 2154.24

Од стока
Во продавницата

Екранот е достапен во три дизајнер бои за да се координира со било оркестарот, светлина даб, средни даб или махагони.Достапни дрво бои совршено комплимент Дрвени Mallet е Дакота Бран прием седење колекции.Сите Дрвени Mallet производи се оправдани за една година против дефекти во материјалите и изработката.Направен во САД.Џеб Димензии : 15-Инчен W x 3/4-Инчен D x 12-Инчен H. Дрвени Mallet е даб табелата и датотека носителите на атрактивен начин да се задржи датотеки корисна.Датотеката носители на функција мебел квалитет на изградба со 3/4-Инчен солидна дабови страни затворен во трајни state-of-the-art заврши.Нашата единствена преклопуваат дизајн уредно го прикажува и организира топ листите или папки, држејќи ги среди и видливи во најмалку износот на просторот.Правен големина мулти-џеб дизајн држи датотеки 15 1/2-Инчен широк и 3/4 Инчи дебела.Сите полици во целост се составуваат и заврши со хардвер за едноставни ѕид монтирање.Дрвени Mallet е Каскада се прикаже полици нудат флексибилност и стил во компактна единица.Нашата единствена преклопуваат дизајн уредно го прикажува и организира вашите литература, имајќи го среди и видливи во најмалку износот на просторот.Каскада полици функција мебел квалитет на изградба со 3/4" цврсти дабови страни затворен во трајни state-of-the-art заврши.Каскада вклучува ѕид, подот, countertop и ротирање на екранот со опции.Идеален во чекалните, канцеларии и каде домашна организација е потребно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне