.

.

Поставете A80 Бергамот Анти-Првут Шампон Природна Формула Интензивна Khaokho Talaypu Ѓумбир Женшен Билни средството за смекнување на косата на курирската служба DHL EXPRESS Со

Поставете A80 Бергамот Анти-Првут Шампон Природна Формула Интензивна Khaokho Talaypu Ѓумбир Женшен Билни средството

DEN 1063.92

Од стока
Во продавницата

➽ Оваа група се вклучени со : Бергамот Анти-Првут Шампон Природна Формула за Интензивна Нега За Коса & Скалпот 200ml. ➽ Khaokho Talaypu Ѓумбир Женшен Билни клима уред 330 Ml За Мрсна Скалпот Јадев Природни Билни Здрава Негување на Коренот на Косата и Кожата. ➽ Бергамот Анти-Првут Шампон Природна Формула за Интензивна Нега За Коса & Скалпот 200ml. ➽ Каже збогум на првут и чешање на главата И враќање на довербата со нови опции за да се елиминира првут ефикасно Со формули комбинирање на различни природни екстракти како што се Масло од Бергамот, 7 Билки Екстракти, Алое Вера, Жалфија, Horsetail, Рузмарин, нежна, мека на скалпот и косата со p H Баланс формула без никакви хемикалии или тешки дроги. ➽ Затоа може да плива често И може базен секој ден како needed Fight првут и олеснување на јадеж скалпот.Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена)Бергамот Анти-Првут Шампон Природна Формула за Интензивна Нега За Коса & Скалпот 200ml.Кажете збогум на првут и чешање на главата И враќање на довербата со нови опции за да се елиминира првут ефикасно Со формули комбинирање на различни природни екстракти како што се Масло од Бергамот, 7 Билки Екстракти, Алое Вера, Жалфија, Horsetail, Рузмарин, нежна, мека на скалпот и косата со p H Баланс формула без никакви хемикалии или тешки дроги.Затоа може да плива често И може базен секој ден како needed Fight првут и олеснување на јадеж скалпот.Нежно да се косата и скалпот со p H вредност 6.0 Билни екстракти.Го негуваат и состојбата на вашата коса, па можете да го користите како често колку што сакате.Ефикасен во анти-првут и јадеж скалпот олеснување со 7 билки се извлече.Како што се Масло од Бергамот Екстракт, Herbasol-Комплекс E Растенијата Екстракт итн.Темелно чистење на вашата коса, им даде на вашата коса свилен сјај, да се подобри вашиот скалп состојба со природни состојки како што се Бреза Leaf Екстракт, Horsetail Екстракт, Алое Вера Екстракт Екстракт од Жалфија, Horsetail Екстракт, Рузмарин и Екстракт итн.Големина : 200ml./Bottle Designed да ребаланс мрсна скалпот, Khaokho е уникатен средството за смекнување на косата е комбинација Gingerols од Ѓумбир за решавање на вишокот на себум со Ginsenosides од Женшен да помогне за зајакнување на коренот на косата.Ова дуо на моќни, 100% природни активни состојки е споен во нашата 9-Бесплатно, Силикон-слободна база за да ви даде претрпел, здрава коса, и балансиран скалпот.Khaokho Talaypu Ѓумбир Женшен Билни клима уред 330 Ml За Мрсна Скалпот Јадев Природни Билни Здрава Негување на Коренот на Косата и Кожата.Содржина : 330ml/кутија.Место на Потекло : Тајланд.Матичен Број : 10-1-6100034124.Насоки : По шампон, моб.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне