.

.

Вежба Малку Комплет,Здодевни Бар во Собата Карбид Здодевни Глава Поставени Високо‑Брзински Челик CNC Алатка Тела + 1Pc месо тело + 3Pc Хексадецимален Клуч R8‑2in F1(9Pcs) за ?

Вежба Малку Комплет,Здодевни Бар во Собата Карбид Здодевни Глава Поставени Високо‑Брзински Челик CNC Алатка

DEN 1137.60

Од стока
Во продавницата

Се однесува на : Овој здодевен главата во собата е главната анекс на здодевни и CNC мелење машина алатки.Погодност : Дојде со здодевни месо тело и хексадецимален клуч, лесен за инсталација и помага многу во работата.Висок квалитет : 100% сосема нов Усвојување на висока јачина на високо‑брзински челик, погоден за висок‑брзина на ротирање работната средина,издржливи.Предност : Здодевни Главата поседуваат на острината на ножот да се донесе брзо сечење и голема работна ефикасност,спакувани во кутија, лесно за чување и лесно да се носат.Состав : 9 здодевни глави се спакувани во кутија ,Додаток машина глави содржат различни големини, повеќе лесен за употреба со тела,ги Задоволат вашите потреби за различни големини.Функција : 1. Додаток машина глави содржат различни големини, повеќе лесен за употреба со fixtures2. Усвојување на висока јачина на високо‑брзински челик, погоден за висок‑брзина на ротирање работи environment3. Здодевни Главата поседуваат на острината на ножот да се донесе брзо сечење и висок работи efficiency4. Овој здодевен главата во собата е главната анекс на здодевни и CNC фреза tools5. Дојде со здодевни месо тело и хексадецимален клуч, лесен за инсталација и помага многу во работата Спецификација : Предмет Тип : Здодевни Главата Set Material : High-speed steel Usage : CNC алатка fixture Package Листа : 1 x Здодевни Shank9 x Здодевни Head3 x Хексадецимален Клуч.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне