.

.

XJZHANG Под Биро Велосипед Преносни Педалата Exerciser Мини Педалата Циклус Вежба Велосипед со Електронски LCD Дисплеј за Стари Рехабилитација Обука Тензија Прилагодливи

XJZHANG Под Биро Велосипед Преносни Педалата Exerciser Мини Педалата Циклус Вежба Велосипед со Електронски LCD

DEN 4775.76

Од стока
Во продавницата

【Најдобри Exerciser за Вас】 : мини вежба велосипед може да помогне да се зајакне рацете и нозете, подобрување на циркулацијата, издржливост и ослободување на притисокот за поголема концентрација. 【Прилагодливи Тренингот Интензитет】 : Лесно прилагодување на отпор ниво со тензија knob да ги задоволат вашите потреби.Оваа мини вежба велосипед е одличен избор за почетници и совршен за рехабилитација по операција или повреда. 【Мултифункционален LCD Дисплеј】 : Под маса на возилото exerciser придава LCD екранот, податоци како ВРТЕЖИ во минута, време, брзина, растојание и калории изгорени се лесно да се добие додека ги користите. 【Безбедно и Не се Лизга】 : Удобно не се лизга велосипед педали ремени ги задржи нозете фиксни и да се обезбеди стабилност.На прилагодливи нога ремени се флексибилни за да се приспособат на корисници од различни големини за да се задоволат различните барања. 【Компактен & Преносни Дизајн】 : Со 32cm висина, овој пренослив педалата нога циклус exerciser машина може да биде лесно се монтира под маса или слични простор, совршен за примена во канцеларијата или дома!.Мини вежба велосипед исполнување на потребите на различни лице за нога и рака рехабилитација обука или аеробик тренинг, во канцеларијата и домот.Карактеристики : ▲ Прилагодливи педалата отпор knob за кориснички тренингот ▲ Одговара на двете нозе или раце вежба ▲ LCD монитор за следење на вашето вежбање - покажува време, растојание, вкупно бројат и калории изгори ▲ Задните рачка за лесно носење ▲ Здрав рамка и не се лизга нозе за безбедност ▲ Идеален за ниско влијание вежба & рехабилитација ▲ Идеален за користење кога се гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, читање, играње видео игри, разговор на телефон, играње на вашиот мобилен телефон или било кое друго време кога ќе си седи уште и нозете се слободни Спецификација : Материјал : Метал+АБС Боја : Сина Големина на : 13.78*16.54*12.6 во Тежина : 5 KG поле на примена : канцеларијата,семејството,рехабилитација на старите лица, Фитнес тренинг Пакување Листа : 1 x Фитнес Тренинг Машина.

Карактеристиките

Material:
Metal+ABS
Color:
Blue
Size:
13.78*16.54*12.6 in
Weight:
5KG
Scope of application:
office,family,rehabilitation of the elderly, Fitness training
Packing List:
1 x Fitness Training Machine :
Вака можеби ќе ви се допадне