.

.

Јога Никне Мека Муслин Безбедно Спиење Погоден За Носене Вреќа За Спиење, Планински Масив, 0-6 Месеци

Јога Никне Мека Муслин Безбедно Спиење Погоден За Носене Вреќа За Спиење, Планински Масив, 0-6 Месеци

DEN 431.76

Од стока
Во продавницата

100% Памук.Увезени.Супер меки муслин памук.Превртена Патент за Лесно Пелена Промени.Патент за Заштита за да се Избегне Иритација.Прифатлива Подарок Опција.Јога Никне премиум муслин вреќа за спиење и погоден за носене ќебе е совршен безбедно спиење ќебе за вашиот малку еден да има топла, пријатна, удобно и безбедно ноќ на сон.Нашата вреќа за спиење е без ракави и има превртен патент за лесно и исклучување облекување и пелена промени.Нашите погоден за носене ќебе ќе го задржи бебето топло за време на ладилникот ноќевања со два слоја на меки муслин памук, но сепак е многу дише со муслин ткаенина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне