.

.

ИЗДЛАБИ Жените Јордан Здолниште

ИЗДЛАБИ Жените Јордан Здолниште

DEN 518.40

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Rayon,Tencel.Увезени.Машина За Миење.Издлаби Дизајни Големина Водич.Главата на локалниот пазар носи шик Издлаби Дизајни® Јордан Здолниште.Опуштено одговара нежно drapes надвор од телото за удобност.Обновливите извори на Tencel® измислица обезбедува сите-ден удобност.Elasticized половината за дополнителна удобност.На цвест страна џебови.Scallop полите. 100% Tencel® rayon.Машина за миење ладно, линија сува.Увезени.Мерења : Здолниште Должина : 14 во обем на Половината : 28 во Производот мерења беа направени со користење на големина на 2. Ве молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.Издлаби Дизајни Големина Guide Head од локалниот пазар носи шик Издлаби Дизајни® Јордан Здолниште.Опуштено одговара нежно drapes надвор од телото за удобност.Обновливите извори на Tencel® измислица обезбедува сите-ден удобност.Elasticized половината за дополнителна удобност.На цвест страна џебови.Scallop полите. 100% Tencel® rayon.Машина за миење ладно, линија сува.Увезени.Мерења : Здолниште Должина : 14 во обем на Половината : 28 in Product мерења беа направени со користење на големина на 2. Ве молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне