.

.

Yustda 24V 5A Заслуги Енергија инвалидска Количка Smart Батерија Полнач

Yustda 24V 5A Заслуги Енергија инвалидска Количка Smart Батерија Полнач

DEN 1439.76

Од стока
Во продавницата

Премиум квалитет 24 volt 4.0 amp XLR батерија полнач компатибилен со многу мобилност скутери и моќ на инвалидски колички кои користат off-board полначи со XLR стил полнење конектори.Ова е брз-наполнетост на батерија полнач кој може да ја дополните 24 volt батеријата пакети во половина од времето што е потребно стандарден полнач.Тоа карактеристики 115-Volt текст, 4.0 Amp излез, и автоматска shutoff кога батеријата е наполнета.Оваа Висока Моќност батерија полнач може да се користи користи на стандардните електрични скутери како и електрична мобилност на скутери со големи запечатени оловни скутер батерии (18 Ах батерии и погоре).Безбедносни Карактеристики : во Текот тековната заштита; Вкупна моќност заштита; во Текот напон заштита; Краток Спој Заштита.Произведени со највисок квалитет на материјали.Сертификација : FCC, CE, и Ro HS.Yustda Platinum Квалитет Карактеристики : * Заштита од Преоптоварување со Висок Квалитет Жици * Над-полнење/празнење заштита * Заштита од Прегревање со Смарт Чип * Анти-Мешање Функција, со подобра Изолација и Материјали * Кратки-коло заштита * Целосно компатибилни со оригиналниот лаптопи * Тестирани со строга контрола на квалитетот стандарди Купи со доверба! * 24 месеци Гаранција * Бродот на истиот или следниот работен ден Гарантира * 24 x 7-Мејл Поддршка * 100% Нови Компоненти - никогаш не реновиран, recycles, или да се користат * 100% ОЕМ Компатибилни - Загарантирана за да се исполнат спецификациите на оригиналниот уред Авторски права Yustda Сите Права се Задржани.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне