.

.

Таванот Кука 20 Пак Првенство Куки Винил Обложени Завртка во Закачалка Тешки Куки за Бесење на Растенија на Отворено Светла (Црна+Вајт)

Таванот Кука 20 Пак Првенство Куки Винил Обложени Завртка во Закачалка Тешки Куки за Бесење на Растенија на

DEN 189.36

Од стока
Во продавницата

❤️ Новина Банката таванот кука им помага да се создаде дополнителен простор во вашата кујна со виси чаши, чаши, садови, метли и други стоки. ❤️ Купот кука е 1-инчен кука (внатрешни големината на кука) содржи функционална остри поени, ве молиме да се стави надвор од децата и бебето се постигне. ❤️ Нема потреба од дополнителна завртка или ноктите, само завртка тоа од рака.Тоа е совршен за активности на отворено, да се патува, кампување, како и. ❤️ Ако се вежба мал пилот дупки за да се добие овие навртки во закачалки почеток, тие се убави & сит кога тие се зезнав во целиот пат.Без одземање на крајот, и многу силен. ❤️ Обложени завртка во куките се слободни од ' рѓа и имаат повеќе триење работите да бидат обесени во место.Што повеќе, црни и бели слој се еден убав избор на бои во основно.Вкупната должина е 7.3 cm.на јадицата е 5.1 cm / 2 инчи, 5 мм во дијаметар, 2,2 см во кука влезот, и 2,2 см долг на навој дел.Идеален за внатрешна и аутсајдери.Челик првенство кука помага да се направи екстра простор за дома, кујна и канцеларии.Куп, кригла, тава, тава, метла, светлина, завеса, јаже, колонист, синџир, крпа, итн.Таванот Кука 20 Пак Првенство Куки Винил Обложени Завртка во Закачалка Тешки Куки за Бесење на Растенија на Отворено Светла (White/Black).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне