.

.

NAHANCO 50-17CH 17 Конкавна Дрво Одговараат на Закачалка Природен Восок Заврши (Пакување од 100)

NAHANCO 50-17CH 17 Конкавна Дрво Одговараат на Закачалка Природен Восок Заврши (Пакување од 100)

DEN 2397.60

Од стока
Во продавницата

Тип На Производ : Продавница Тела И Опрема.Објектот Пакет Димензија : 25.0 " L X21.0 " W X16.0 " H. Точка Пакет Тежина : 40.0 Lbs.Земја На Потекло : Кина.Дрвени конкавна одговараат на закачалки - 17 инчен природен восок заврши со заклучување здолниште/гасена бар и хром (плоштад) кука.Конкавна форма за да додадете полнотата на облека на решетката. 1/2 инчи дебела.Одлично за imprinting вашата компанија логото.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне