.

.

HORV Ултра Абсорбента Обука Влошки за домашни Миленици, Нема Истекување, Мирис Контрола, Мирис Заклучување Мулти-Слоевит Кат Тоалет Душеци, Идеален за Housebreaking Puppies

HORV Ултра Абсорбента Обука Влошки за домашни Миленици, Нема Истекување, Мирис Контрола, Мирис Заклучување Мулти-Слоевит

DEN 1872.00

Од стока
Во продавницата

5 слој состав; брзо сушење гел за да обезбеди непосредна апсорпција за превенција, следење и протекување.Секоја подлога има абсорбента центар подлога и пластични границата на сите страни за да се спречи overflow.Течење-доказ дизајн со пластична обвивка за крајна кат заштита.Брз-сува површина со вграден-во attractant нуди кученца еден привлечен место да се оди.Идеален за обука или да помага housebreaking puppies и стареењето на кучиња.Совршен за Медиокритет Обука одличен избор за медиокритет обука puppies, на влошки да помогне во собата кученца за успех.На влошки нудат исклучителна погодност и супериорни перформанси кои го прават тоа лесно може да им помогне на puppies учи брзо.Одлична за Постарите Кучиња, исто така Во прилог на медиокритет обука puppies, рампа, исто така може да се користи за да им помогне на кучиња кои се соочуваат со инконтиненција.Или кога кучето е болен, се опоравува од операцијата, или патување, на пет подлога може да дојде во рака како алтернатива да се случува надвор.Спецификација Име : Обука влошки Боја : Сина, розова Големина : 45*33 см, 60*45 цм, 60*60 см, 90*60 см се Применува за : домашни миленици.Совети за Обука : Помош запознавање на вашиот кутре со подлога од ставајќи го на подлога неколку пати во текот на денот.Кога кутре успешно оди медиокритет на рампа, веднаш награда со вербална пофалби и посебен третман, а потоа вратете го користи подлога со свеж.Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме овозможи 1-3 cm во големина грешка поради прирачник за мерење *Бои може да се разликува малку од сликите поради студио осветлување & монитор/поставки на екранот.По Продажба на Услуги : Ако ви треба било каква помош, ве молиме да бидат слободни да КОНТАКТ или преку е-пошта нас и ние ќе направиме се што е потребно за да се осигура дека вие сте!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне