.

.

Конзола за игри Оптички Диск, Оптички Диск Лесно да се Инсталира за Конзола Диск за Конзола Диск

Конзола за игри Оптички Диск, Оптички Диск Лесно да се Инсталира за Конзола Диск за Конзола Диск

DEN 1598.40

Од стока
Во продавницата

Погоден за PS3 450 AAA оптички диск игра конзола диск, тенка машина 2000 оптички диск.Лесно да се инсталира и да го замени, нема потреба да се одговара на кодот, само го замени оригиналот да ја започнете играта.Професионални чипсет обезбедува одлични перформансите на системот, прецизно сечење интерфејс за да се обезбеди совршена применливост.Производот е направен од високо‑квалитетни материјали, кои ефективно се избегнува корозија и се носат, и е издржлив.Структурата е мал и компактен, инсталацијата не заземаат простор, и одржување е лесен.Функција : 1. Погоден за PS3 450 AAA оптички диск игра конзола диск, тенка машина 2000 оптички диск.2. Лесно да се инсталира и да го замени, нема потреба да се одговара на кодот, само го замени оригиналот да ја започнете играта.3. Професионални чипсет обезбедува одлични перформансите на системот, прецизно сечење интерфејс за да се обезбеди совршена применливост.4. Производот е направен од високо‑квалитетни материјали, кои ефективно се избегнува корозија и се носат, и е издржлив.5. Структурата е мал и компактен, инсталацијата не заземаат простор, и одржување е лесен.Спецификација : Предмет Тип : Игра Конзола Оптички Drive Applicable Модел : Погоден за PS3 450 AAA оптички диск игра конзола диск, тенка машина 2000 оптички drive Type : Игра конзола вози Пакет Листа : 1 x Оптички Drive Note : новиот оптички диск не треба да бидат кодирани, можете директно да го замените оригиналниот оптички диск да се игра играта.

Карактеристиките

Item Type:
Game Console Optical Drive
Applicable Model:
Suitable for PS3 450AAA optical drive game console drive, thin machine 2000 optical drive
Type:
Game console drive
Package List:
1 x Optical Drive :
The new optical disk drive does not need to be coded, you can directly replace the original optical disk drive to play the game. :
Вака можеби ќе ви се допадне