.

.

XJJZS Говорникот Bluetooth Звучник Безжична Голем Волумен Мали Subwoofer Дома Преносни Аудио Преносни Отворено Автомобил (Боја : Црна)

XJJZS Говорникот Bluetooth Звучник Безжична Голем Волумен Мали Subwoofer Дома Преносни Аудио Преносни Отворено

DEN 3069.36

Од стока
Во продавницата

Мали и исклучителна, со извонреден звук.Моќен 360° шокантно звучен ефект.На 15-час долго траење на батеријата прави T01 моќен, не само на моќност на звукот, но продолжување на музика.Тој е компактен и лесен за носење.Употреба на преносни Bluetooth звучник за да уживате во подобро бас ефект.Безжичната bluetooth звучник има IPX5 водоотпорен оценка, овозможувајќи ви лесно да уживате во музика на отворено и на отворено.Мали и исклучителна, со извонреден звук.Моќен 360° шокантно звучен ефект.На 15-час долго траење на батеријата прави T01 моќен, не само на моќност на звукот, но продолжување на музика.Тој е компактен и лесен за носење.Употреба на преносни Bluetooth звучник за да уживате во подобро бас ефект.Безжичната bluetooth звучник има IPX5 водоотпорен оценка, овозможувајќи ви лесно да уживате во музика на отворено и на отворено.Големина : 7*7*5cm Material : ABS plastic Play формат : MP3, WMA, WAVOutput напојување : DC-5 VBuilt-со литиум полимер батерија 400m Ah Effective растојание : 15 meters Interface тип : Андроид USBBluetooth протокол : Bluetooth 5.0 Сигнал на бучава сооднос : ≥70db Frequency опсег : 60 Hz-15 KHz Packing листа : 1 * speaker Note : 1. Ве молиме овозможи 0‑2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Поради прирачник за мерење, на дозволената мерење на отстапување е 1-3cm.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне