.

.

Браунинг 6050X 5 15/16 Коси Понесе Черупка 5-15/16 Понесе

Браунинг 6050X 5 15/16 Коси Понесе Черупка 5-15/16 Понесе

DEN 1740.00

Од стока
Во продавницата

Не прирабница и проекција за да ги затворите апликациите.Големини на располагање : 1008, 1108, 1210,1215,1310, 1610, 1615, 2012, 2517, 2525, 3020, 3030, 3535, 4040, 4545, 5050, 6050, 7060, 8065. Не подмачкување черупка или бунари.За да ја инсталирате, натпревар дупка шема не навој дупки.Големина # 6050 X 5 15/16 Коси Понесе Черупка 5-15/16 Понесе".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне