.

.

Маскирна сива со 10813 на Вино Чилер - 7.5 x 4.7 x 7.2

Маскирна сива со 10813 на Вино Чилер - 7.5 x 4.7 x 7.2

DEN 1439.76

Од стока
Во продавницата

Одговара на повеќето стандардни вино во шишиња.Држи шишето кул за до 2 часа.Машина за миење садови безбедно.Направена од нерѓосувачки челик. 360 степени wraparound уметнички дела.Имајте партијата случува.Нашето вино chillers чувате вашите вино шише кул, за неколку часаедноставно слајд шише во канистер и да уживате во вашиот одмор.Направени од машина за миење садови безбедно нерѓосувачки челик, тие функција вашиот уметникот омилен дизајн обвиткана околу надвор да се одговара без оглед на вашата страна атмосфера може да биде. - Одговара на повеќето стандардни виното во шишиња, - Води шише кул за до 2 часа - машина за миење Садови безбедно - Направена од нерѓосувачки челик - 360 степени wraparound дело - Мерки 7.48" H (19cm) x 4.72" W (11.99 cm) x 7.2" D (18.29 cm) клучни Зборови : Воена маскирна, Шема, Маскирна, Облека, Униформа, Дизајн, Модел.Исто така вика : Вино Chillers, од не 'Рѓосувачки Челик Вино Chillers, Вино Ладилници, од не' Рѓосувачки Челик Вино Collers.Маскирна (сива) дизајниран од страна на 10813.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне