.

.

Инспиративни Сè Ќе Биде Во Ред Жолта Прозорец Филм Деца Елени Слепи Windows Не Лепило Крајот На Shift (Ширина 35.4 Во X (Должина) Во 78.7

Инспиративни Сè Ќе Биде Во Ред Жолта Прозорец Филм Деца Елени Слепи Windows Не Лепило Крајот На Shift (Ширина

DEN 288.00

Од стока
Во продавницата

Без Лепак Отстранлив Прозорец Налепници ГОЛЕМИНА : (ШИРИНА)35.4 во x (ДОЛЖИНА)78.7 во x 2 парчиња. ▲Обновливи : Не грижете се за лепење лошо.Бидејќи овој прозорец филм не е залепен, дури и ако сте неискусни, можете да солза го и ставете го повторно. ▲Светли бои : моделот печатени на овој прозорец стакло филм изгледа посветла од renderings, па може да се купи со доверба. ▲Обоено стакло на прозорецот филм : со Користење на овој матирано филм во вашата бања соба, канцеларија,кујна и трпезарија,украси и црквата прозорец.Овој прозорец филм е Класичен обоено стакло шема, По инсталацијата, кога сонцето сјае во, тоа ќе произведува одреден визуелен ефект, и носи специјална декорација на вашиот windows.Прозорецот филм силно ја блокира сончевата светлина и одбивање штетни ултравиолетови зраци.Филмот е направен од високо-квалитетен материјал, кој може да го намали досадни сјајот ефикасно. ▲Информации : матирано стакло на прозорец за филмот Соодветни Погодни за инсталација на калено, топлина зајакната, двојно изолирани стаклени единици или еден слој калено стакло.Ве молиме обидете се да се избегне инсталација на sunburst untempered стакло, како стакло може да се скрши поради лошата изградба на квалитетот, особено на постарите единици.Овој производ е само погодна за чиста и мазна стакло површината, не употреба на груба, нерамна, матирано стакло или други материјали.Овој производ усвојува електростатско технологија, нема потреба за лепила.Пред да се аплицираат, вие само треба да го посипете доволно вода на стаклена површина.Ако pasting не е фирма, тоа може да биде причина за недоволен вода.Можете да ја раскинам на производот исклучите и повторно ставете по наводнување.Додека го користите, бидете сигурни да се откине назад филм, во спротивно не ќе биде цврсто прикачен.Ве молиме имајте во предвид разликата помеѓу предната страна и задната страна, бидете сигурни да аташе на задната страна (мазни страна) на стакло, во спротивно не ќе биде вметнат цврсто и дури и да падне.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне