.

.

SureCare Заштитна долна облека ЕКСТРА Absorbency Големина XL Случај/56 (4 вреќи 14)

SureCare Заштитна долна облека ЕКСТРА Absorbency Големина XL Случај/56 (4 вреќи 14)

DEN 266.40

Од стока
Во продавницата

ТИВКО, МЕКА КРПА-КАКО ВЛАГА БАРИЕРА ВОДАТ, ДИШЕ МАТЕРИЈАЛ.ШИРОК СУПЕР АБСОРБЕНТА ГЕЛ CORE Редовни absorbency кодови понуда концентрирани заштита, каде што таа е најпотребна.Супер абсорбента кодови нудат максимална заштита во текот на.Мирис контрола.ФЛЕКСИБИЛНИ се СОБИРА Нуди сит, сигурно одговара за да се спречи страна на истекување.Солза далеку страни се обезбеди брзо и лесно отстранување.ДОЛНА ОБЛЕКА-КАКО.Kendall SURECARETM Заштитна долна облека е достоинствен, дискретна, underwearlike производ што се користи за умерена до тешка Инконтиненција заштита.Карактеристики Бенефиции ТИВКО, МЕКА КРПА-КАКО ВЛАГА БАРИЕРА Дискретен и достоинствени, држи облека/постелнина сува.Се ВОДАТ, ДИШЕ МАТЕРИЈАЛ Анатомски одговара, кул и удобен за носење.ШИРОК СУПЕР АБСОРБЕНТА ГЕЛ CORE Редовни absorbency кодови понуда концентрирани заштита, каде што таа е најпотребна.X-Large (48" - 66"), 7 Сина Насоки Бенд Боја, 14/Торба, 4 Воздушни Перници/Случај 56/Случај.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне