.

.

Луд Аудио 2007-2014 Тојота FJ Cruiser Совршен Фабрика се Вклопуваат Мултимедијални Bluetooth Водоотпорен во Цртичка Автомобил Стерео Главата Единица со On/Off Road Навигација и Hi-Def

Луд Аудио 2007-2014 Тојота FJ Cruiser Совршен Фабрика се Вклопуваат Мултимедијални Bluetooth Водоотпорен во

DEN 479.76

Од стока
Во продавницата

Совршен фабрика се вклопуваат со plug and play жици темперамент За сите 2007-2014 Тојота FJ Cruiser Модели - Типична инсталација време е за 15 минути без сечење, crimping или цртичка колекции.Компатибилен со популарни апликации, вклучувајќи Netflix, You Tube, Waze, Spotify и било кој број на 3.8 милиони апликации достапни.Нема потреба да програма ништо - управувачот и климатски контроли работа, право надвор од кутијата.Дизајниран за совршен оригинална опрема fitment и стил - Овој шок, вода и прашина доказ надградба изгледа тоа дојде директно од фабриката.Имајте на ум дека возилата опремени со JBL премиум фабрика звучни системи, исто така, ќе бара дел број I/E FJ1001-JBL.Додадете IACar Play додаток за целосна Apple Car Play или Андроид Auto.На JL3001 е сопствени дизајниран за сите Jeep Wrangler jls и "Гладијатор" магнети.Ова значи тоа се вклопува како Ракавица, изгледа како што припаѓа и сè што ви треба за едноставна, јасна инсталира е во кутија.Нема потреба да се намали или да измени било кој од вашиот Jeep е жици.Луд Аудио вклучува plug and play жици се подигнат така инсталација е бриз и реално да се земе околу 15min.Ова е целосно интегриран производ, па вашиот управувачот работа, право надвор од кутијата.Климатски контроли се целосно интегрирани како се било ОЕМ камери.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне