.

.

#12 x 3 Само-за Дупчење Завртки/Unslotted/Хексадецимален за Миење Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик / #3 Ударна Точка (Картон: 1,000 компјутери)

12 x 3 Само-за Дупчење Завртки/Unslotted/Хексадецимален за Миење Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик / 3 Ударна

DEN 23063.76

Од стока
Во продавницата

Хексадецимален За Миење Unslotted.Само Дупчење Завртки.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J78 димензии. 18-8 Нерѓосувачки Челик.Авто-Дупчење Завртки, #12 x 3" Само-за Дупчење Завртки / Unslotted / Хексадецимален за Миење Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик / #3 Ударна Точка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне