.

.

Gedy 3881-01-13 Сапун Фармацевт, 0.98 L x 2.64 W, Хром

Gedy 3881-01-13 Сапун Фармацевт, 0.98 L x 2.64 W, Хром

DEN 1185.60

Од стока
Во продавницата

Модерна, Современа Плоштадот Сапун Фармацевт.Изработени Од Месинг Со Полиран Хром Финиш.Ѕидот Монтирани Гел Фармацевт.Од Името На Брендот : Gedy.Модерна, современа стил ѕид монтира на плоштадот рака сапун фармацевт.Ѕидот сапун фармацевт садот е изработен од месинг со полиран Хром финиш.Рака пумпа и ѕид се исто така изработени од месинг со полиран Хром финиш.Произведено во Италија од страна на Gedy.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне