.

.

LYSHUI столче потпирачи за глава Перница Прилагодливи Главата Вратот Поддршка Монтажни Главата под Перница Патување Перница за Спиење, Одговара за Деца, Возрасни Авт

LYSHUI столче потпирачи за глава Перница Прилагодливи Главата Вратот Поддршка Монтажни Главата под Перница Патување

DEN 2054.40

Од стока
Во продавницата

На потпирачи за глава на столче е направен од супер мек кадифен ткаенина, која е без мирис, поудобно, стабилна и безбедна.Перница е опремен со мека и дебели мемориска пена перница, на која можат удобно да се поддржи вашиот шеф и да ви помогне да спијат или одмор во автомобил, погоден за секој патник.Автомобилот седиште перница може удобно поддршка на главата и на едната страна од вратот, се релаксира мускулите, и да се спречи вратот од варијабилна поради долгорочна виткање, замор и болка.И заштита на главата од тропа на вратите и прозорците, и се грижи за вашето семејство, пријатели или деловни партнери.Погоден за патниците на различни височини, заштеда на простор, кој се одвојува перници се лесно да се инсталира и да ги чува, и перници можат да се исчистат и да се отстрани ако тие се валкани.Три-point поддршка, главата, вратот и рамениците, удобно мемориска пена дизајн, слободни да го користите во секое време и секаде, ве молиме проверете ја дебелината на перница внимателно пред да го купат за да бидете сигурни дека тоа ви одговара.Боја : како shown Material : Синтетички влакна + leather Applicable модели : Погоден за повеќето возило models Package Содржина : 1 PCS автомобил вратот pillow Due на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Споредете детални големина со големина.Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3cm.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне