.

.

MMCX 4.4 MM 8 Основни Надградба Кабел Сребро Позлатен Замена Слушалки Кабел Пиштол Боја MMCX Монтажни Слушалка Кабел Жица за Shure 846 535 215 315 425 MAGAOSI K5 LZA4 А5

MMCX 4.4 MM 8 Основни Надградба Кабел Сребро Позлатен Замена Слушалки Кабел Пиштол Боја MMCX Монтажни Слушалка

DEN 407.76

Од стока
Во продавницата

【СРЕБРО ПОЗЛАТЕН БАКАР MATETIAL ЗАМЕНА на КАБЕЛ】 : Ова се 8-Core пиштол надградба кабел за употреба на среброто позлатен бакарна жица, вкупно 8 основни жици, беше вклучен во оваа аудио кабелот.MMCX 4.4 мм Аудио замена на кабел, должина е околу 47inch. 【ЗВУК & SOUNDSTAGE ПОДОБРУВАЊЕ на ИЗБАЛАНСИРАН КАБЕЛ】 : Сребро позлатен кабел спречува нарушување на квалитетот на звукот, и тоа максимално го дупликати оригиналниот звук.Оваа надградба слушалка кабел обезбедува значително повеќе дефинирани, артикулираат басот преку поголема линеарност и резолуција.Поголема средината на бас контрола на SPC кабел форми на почисто бас презентација која го подобрува определувањето помеѓу белешките. ❤ MMCX НАДГРАДБА на СЛУШАЛКА КАБЕЛ❤ : Овој кабел има MMCX конектор за слушалка дел одговараат за Shure 846 535 215 315 425 MAGAOSI K5 LZ А4 А5 слушалка итн. ❤ 4.4 mm БАЛАНСИРАН АУДИО ЏЕК КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ ЛИСТА❤ : Ова се 8-core 4.4 mm 4 пол ИЗБАЛАНСИРАНИ слушалка кабел одговараат за Sony NW-ZX300 A, NW-ZX300 A, NW-WM1 Z, NW-WM1 A DAP итн. ❤ 12 МЕСЕЦИ заштитна време❤ : Купи Со Доверба.Сите на производот од NEX Аудио се оригинални.Ќе добиете 12 месеци заштитна време од датумот на купување, ако цел од NEX Аудио.Било која од вашите прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни tocontactus прво, ние сигурно ќе ви даде satisfiedsolution наскоро.МОДЕЛ : 4 Пол Избалансирани 4.4 mm MMCX Кабел Q&А ☞ Ако она што го проверите не се вклучени во следнава листа, ве молиме контактирајте со нас за да добиете повеќе информации.П : Која слушалки може да ја користите mmcx надградба кабел?A : Shure SE535, SE315, SE215, SE425, SE846, UE900 Westone W10 W20 W30 W40 W50 W60 W80, ES10 ES20 ES30 ES50 ES60 Fiio f9, f9 про, FH1, F5 SENFER DT2, UE LZ А5, А4, А3 итн.П : 4.4 мм Аудио Џек одговараат за кои музичкиот плеер?A : Sony : ССЗ-ZX300 A, NW-ZX300 A, NW-WM1 Z, NW-WM1 A 8 Основни Надградба Сребро Позлатен Замена на Кабел, Пиштол Боја MMCX Монтажни Слушалка Кабел Замена Слушалка Жица за Shure 846 535 215 315 425 MAGAOSI K5 LZA4 А5 Спецификација : ︾ Боја : Пиштол ︾ Материјал : Сребрен Позлатен Бакар ︾ Должина : 47.2 инчен / 1.2 m ︾ Џек дијаметар за аудио уредот : 4.4 mm Директно Џек ︾ Џек тип за слушалка : MMCX ︾ Жица : 8 основни чисто аудио кабел Пакет Листата : ✔ 1* 8 основни надградба на слушалка кабел.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне