.

.

Цртан филм Долго Спиење Поддршка Перница за Бремени Тело Вратот Перница Перница Кревет Перница за Грлото на Перница Перница за Здравствена Заштита 60см Боја D

Цртан филм Долго Спиење Поддршка Перница за Бремени Тело Вратот Перница Перница Кревет Перница за Грлото на

DEN 1708.80

Од стока
Во продавницата

★ Здрави Материјали : Бременост pillowcases се направени од високо-квалитет противалергиски памук, што е супер меки и издржливи.Удобно pillowcase ќе ви овозможи да уживате во сладок сон. ★ Производот е мултифункционален тело перница со перат маска, одговараат за бременост поддршка, од страна на легнува да спие, backrest. ★ Лесно Демонтажа : Со двојно патент дизајн, перница е лесно да се расклопување и чистење.Тоа е машина перат со не исчезнува.Карактеристики бактериска резистенција, мала големина и лесни за складирање. ★ Безбедност на Квалитетот : Нашата бремени pillowcases не содржат BPA, phthalates, латекс и да доведе, па затоа е погоден за повеќето луѓе. ★ Клиент Гаранција : Ако не сте задоволни со u бременоста pillowcase, ве молиме контактирајте со нас во времето.Потекло : CN(Origin Use : Decorative Use : Body Use : Travel Use : Bedding Thread Грофот : 200 TCPattern Тип : Floral Filling : Меморија Foam Material : 100% Cotton Fabric Грофот : 30 Part : Body Set Тип : NOGrade : Одделение AModel Број : CS23 Shape : Column Weight : 0.5-1 kg Material : PP Cotton Fabric : Мека Plush Size : length100cm, Length130cm Diameter : 18/20cm Color : Портокал/Зелен/Pink Weight : 1000-1300g Use1 : Спиење pillow Use2 : Кревет ограда за Kids Use3 : Бремена pillow Use4 : Двојно лице назад cushion Use5 : Нога pillow Use6 : Фрли pillow Use7 : Toy Use8 : Дома decoration Suitable за : Возрасни ,Children Feature : Удобно,дише,отстранлив cleaning Product Информации : Име : Цртан филм долго pillow Fabric : Мека Кадифен Пополни : Високо квалитетни PP Cotton Size : Length100cm/ Length130cm Diameter : 18cm/20cm Weight : 1000g/1300g Color : Портокал морков /Зелена cactuc /Розова јагода Употреба : се Фрли перница/ перница за Спиење/Назад перница/Кревет ограда/Играчка Функција : 1.Ова долго перница има три бои и две големини, може да се користи од страна на двете возрасни и деца.2.Ова долго Перници можат да бидат поставени како на перница за спиење или како ограда за кревет,тоа може, исто така, како перници на софата,тоа е шарени и може да се декоративни вас дома.3.Перница е полна со високо-квалитетни PP памук, меки и удобни, што е многу безбеден за деца .4.На pillowcase може да се отстрани и да се мијат, секогаш може да се користи чиста и убава перница.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне