.

.

Clarins Рака & Помине Третман Крем, 3.5-Унца Кутија

Clarins Рака & Помине Третман Крем, 3.5-Унца Кутија

DEN 671.76

Од стока
Во продавницата

Clarins Рака и Ноктите Третман Крем.Лак.Нови во Кутија.Clarins Рака и Ноктите Третман Крем 3.5 оз Сосема Нови во Кутија..............Неопходен рака и ноктите третман крем формулиран за да се зачува мазна, еластична изглед на рацете.Голема црна корен го поттикнува, ревитализира и омекнува.Шеј штити, moisturizes и омекнува, и е против слободните радикали.Смирна зајакнува, moisturizes, ревитализира и soothes.By Clarins; направени во Франција.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне