.

.

HYTUCH Перница Тема за Момчиња и Девојчиња Prairie Elk Декоративни Перници Божиќ навлаки Надвор Перници Памук, Лен Фрли Перница Случаи (4 Парчиња,20x20 инчи)

HYTUCH Перница Тема за Момчиња и Девојчиња Prairie Elk Декоративни Перници Божиќ навлаки Надвор Перници Памук,

DEN 429.60

Од стока
Во продавницата

Применливи сцена : На плоштад pillowcase е погодна за троседот, пред тремот, кревет, дневна соба, дом, канцеларија, столче, отворен.Материјал : Класа А памук, лен, ова лен ткаенини, лесно може да се заменети со разни стилови на мебел.Овие перница опфаќа се, исто така, одлично подароци за секој празник (како ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ).Патент : Ние ги користиме за појавување на засенчени невидливи патент затворање, лесно да го вметнете и чиста.Перење водич : машина за миење ладна вода одделно, само нежно циркулира, не белење, ниска собори сушење, не железо.Answer : ___________________________ Note : перница е единствено еднострана, не постои шема на грб, со исклучок на перница јадро.hytoyprofessional pillowcase, посветена на правење на повеќето удобно прегратка играчка Декоративни перници имаат постепено стануваат заеднички предмети за домаќинството и украси Различни перници може да донесе различни стилови и стилови.Тоа може да се направи на троседот во собата повеќе убави и нека живее поудобен живот.Материјал : лен Pillowcase само, не вклучувајќи перници.Големина : Должи на рачно производство, ве молиме да дозволи отстапување од 1~2 cm.Употреба метод?Ве молиме не го ставите перница вметнете во перница случај хоризонтално, тоа ќе предизвика перница случај скршени.ве молиме да се свитка перница внесете пред да се стави тоа во pillowcase, ова е многу важно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне