.

.

YANGLIYU Самостојна Камин Електричен Камин, Реални Пламен Ефекти, Камин (Боја : Сива Дрво Жито Боја)

YANGLIYU Самостојна Камин Електричен Камин, Реални Пламен Ефекти, Камин (Боја : Сива Дрво Жито Боја)

DEN 309.60

Од стока
Во продавницата

Создавање камина атмосфера без оган или дим.Conjuring до реални пламен илузии во секоја соба со камин романтична светлина.Каминот носи релаксација и комфор во домот, тоа е идеален за семејни соба, спална соба или било каде дополнителна топлина и пошироката околина е потребно.Функционални во гостинската соба, подрум, гаража, стан, работното место, motorhome или RV.Тоа може да се користи како домаќинство апарат, како целина парче од играчка во текот на ноќта, или само како декорација во дневната соба.Обезбедува спектар на единствени кориснички искуства за греење во зима и други сезони.Производ parameters Product Име : Камин Вид Дрвени Cabinet Wooden кабинет големина : 680*320*770mm Movement големина : 510*130*460mm Product боја : сива дрво жито боја/темно дрво жито боја/white Products вклучуваат : медиумите кабинет + греење камин + далечински control Product материјал : Кабинет материјал : Е1 висока густина fiberboard, дрво жито боја veneer Fireplace опис : Материјал : прав-обложени челик, калено glass Viewing моќ : 15 WHeating моќност : 1800 W (максимум)Напон : 220 V50/60 HZControl : рачна контрола, далечински control Electric Камин ви држи топло, а изгледа одлично да го прават тоа.Без разлика дали сакате да креирате еден интимен амбиент за вашиот следен at-home датум ноќ или да се создаде пријатна средина за да навивам во чекор со вашите омилени книги, навистина може да го одреди расположението.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа Ние сме биле почитување на "прв клиент" услуга за цел да ви се заблагодарам за вашата поддршка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне