.

.

Технологија N520 Ергономски Дизајн, Ретро Chiclet Круг Keycaps, 2.4 GHz Безжична Поврзаност Молчи Пишување на Тастатура и 1600DPI Mouse Комбо за Статистика и Игра (Сина)

Технологија N520 Ергономски Дизајн, Ретро Chiclet Круг Keycaps, 2.4 GHz Безжична Поврзаност Молчи Пишување на

DEN 1295.76

Од стока
Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ✅【2.4 GHz Стабилна Безжично Поврзување】 : Plug and play, еден мал примачот да се поврзе со двете тастатурата и глувчето комбо од само споделување на еден USB порт, нема друг возач, или опција, требаше. 2.4 G безжична технологија е донесен да им обезбеди стабилни поврзаност и до 33ft ефективни безжичен спектар.USB приемник е вклучен во одделот на батеријата на глувчето. ✅【12 Функција Кратенка на тастатурата Дизајн】 : 12 мултимедијални hotkeys во комбинација со FN ви помогне да се игра на музика и филм, да пребарувате на веб, отворете ја e-mail, и повеќе, исклучително удобен и ефикасен.Модерен изглед го прави да биде ular со повеќето жени.Безжична тастатура и глушец комбинација има широк спектар на апликации, за канцеларии, домови, домови, итн. ✅【Ергономски Дизајн】 : безжична тастатура и глушец имаат 1600 DPI ви овозможува лесно да ги промените курсорот чувствителност и песна повеќе без проблеми на различни површини.Ергономски дизајн, на keycaps нудат меки на допир.Копчињата не се многу гласни, но, исто така, не е толку тивок, совршен баланс за вашиот пријатно на пишување. ✅【Широк компатибилност - Систем за Поддршка】 : Windows XP / WIN7 / WIN10 / ISO.Се користи со Лаптоп / Десктоп КОМПЈУТЕР. ✅【Она што Ќе Добиете за】 : 1 x Тастатура,1 x Глувчето, добредојдовте водич, грижете се-бесплатно 12-месеци гаранција, и пријателски услуги на клиентите.X10 Typewriter Keycaps Ретро Круг Копчиња Поврзаниот USB Led Механички Игри Keyboard Selling точка : [Ретро Typewriter Стил со Механички Копчиња] - Механички сина switch за крајна игри перформанси.Механички копчиња нудат медиум отпор, коишто се слушаат кликнете на звук & тактилни повратни информации.Гроздобер steampunk круг keycaps изгледа како класична typewriter, носи удобно внесување чувство & стабилна кликнување на допир.[20 Светлосни Ефекти светне Тастатура] - Овој осветлена тастатура има до 20 LED позадинско осветлување режими.Покрај вградената осветлување режими на знаци, можете исто така да креирате 2 DIY светлосни ефекти.Можете исто така да прилагодите осветлување на осветленоста и брзина.[Сите 104 Копчиња Анти-Ghosting и Метал Панел] - 104 копчиња полна големина тастатура, и сите клучеви не-конфликт.Секое притискање е регистриран во текот на интензивна игра и брзо пишување, без разлика колку многу други копчињата да се притисне во исто време.Нека ви уживајте во високо-одделение игри со брз одговор.Тастатурата панел е направен од топ одделение алуминиум материјал, со мат-заврши текстура, здрав и стабилна доволно за да го заштити од нула.[4 Боја на Осветлување, 5 Ниво DPI Игри Глувчето] - Оваа игри глувчето поддржува 4 боја на осветлување и 5 ниво DPI.Great Value игри тастатура и глушец комбо за FPS, исто така, одлично комбо за ЗЕМЈОДЕЛСКО/РТС/СП игри.[PC Игри Тастатура Compatibilty] - Поддршка на компјутерски системи, вклучувајќи Windows, Linux и Mac OS.Plug and play.Без возачи или софтвери се потребни.Параметар : Број на Копчиња : 104 keys Switch : Сина Switch Switch животен век : >50 million Actuation Сила : 60gf±5gf Keystroke Патување : 2.0 mm Keycaps : Двоен-боја injection Connection : Wired USBUSB Кабел Должина : 1.6 m Voltage : 5 VCurrent : 200m A Пакет Содржина : 1*на Тастатурата .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне