.

.

Samsung Галакси S10+ Плус 1TB / 12GB RAM меморија СМ-G975F/DS Хибрид/Dual-SIM (GSM Само, Без CDMA) Фабрика Отклучен 4G/LTE Smartphone - Меѓународна Верзија Нема Гаранција (Керамички Вајт)

Samsung Галакси S10+ Плус 1TB / 12GB RAM меморија СМ-G975F/DS Хибрид/Dual-SIM (GSM Само, Без CDMA) Фабрика Отклучен

DEN 7782.00

Од стока
Во продавницата

Ова е отклучен интернационален мобилен телефон и тоа може да се користи со било GSM мрежа во светот која користи фреквенција или бенд дека овој уред поддржува.Овој телефон/таблет компјутер НЕ ќе работат со Verizon, Спринт, го Зголеми, или било која друга CDMA мрежа.Безжична фреквенции за 3 G, 4 G, и LTE варира во зависност од мрежата.Дури и кога 3 G/4 G/LTE фреквенции се поддржани, нова SIM картичка или дополнителни конфигурација може да се бара, и покриеност може да се разликуваат според локацијата.Ве молиме проверете со вашиот мобилен оператор или во нашата служба за корисници тим ако имате било какви прашања во врска со компатибилноста.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне