.

.

Shires Руно Трим Бел Чизми

Shires Руно Трим Бел Чизми

DEN 485.04

Од стока
Во продавницата

За Џвакање Гума.Се продаваат во парови.Заштита : гумени чизми помогне да се одврати scuffs и заштита од удари на hoof област.Свилен : Функција свилен мека амортизирање синтетички руно скратува кои се заштити pasterns против триење и непријатност.Прилагодлив : Допир блиску fastenings функција гума, за покривање на smart изглед.Доаѓаат во различни големини и бои.Овие супер гледа преку стигнат до чизми функција свилен мека амортизирање руно скратува кои се заштити pasterns против триење и непријатност.Гумени чизми помогне да се одврати scuffs и заштита од удари на hoof област.Допрете го затвори fastenings функција гума, за покривање на smart изглед.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне