.

.

Geriop Бавно се Хранат Торба, Расклопна Добиточна Храна Торба Не‑Токсични Оксфорд Ткаенина Голем Капацитет за Chinchillas за Зајаци(Розева)

Geriop Бавно се Хранат Торба, Расклопна Добиточна Храна Торба Не‑Токсични Оксфорд Ткаенина Голем Капацитет за

DEN 393.36

Од стока
Во продавницата

На зајаци hays хранење торба е направен од Оксфорд ткаенина, која е мека, издржлив, безбеден и не‑токсични, машина перат и лесно да се чисти.Четири дупка дизајн може да им служи на повеќе животни во исто време, и тоа исто така може да спречи прекумерна hays од се влече надвор за да се намали отпадот.Лесен и лесно да се носат, може да се стави во торба, количка, и лесен за складирање и чување.Со доволно простор, со големина на овој зајаци hays хранење торба е доволно голем да се одржи многу hays.Лесно да се хранат и чиста, многу погодна за зајаци, гвинеја свињи, chinchillas и некои други мали животни.Функција : 1. Четири дупка дизајн може да им служи на повеќе животни во исто време, и тоа исто така може да спречи прекумерна hays од се влече надвор за да се намали отпадот.2. На зајаци hays хранење торба е направен од Оксфорд ткаенина, која е мека, издржлив, безбеден и не‑токсични, машина перат и лесно да се чисти.3. Внатрешната водоотпорен слој, на јадицата квалитетот е добар, зајаците hays хранење торба може да се спротивстави на каса, е издржлив и може да се користи за долго време.4. Со доволно простор, со големина на овој зајаци hays хранење торба е доволно голем да се одржи многу hays.5. Лесен и лесно да се носат, може да се стави во торба, количка, и лесен за складирање и чување.Како да го Користите : преклопната хранење торба може да се отвори станот и може да се закачи на животните кафез или двор со јадица на главата.Спецификација : Предмет Тип : Добиточна Храна Bag Product Материјал : Оксфорд Cloth Product Големина : Прибл.46x28x4cm/18.11x11.02x1.57in Opening Дупка Ширина : Прибл.5cm/2.0 in Adaptation Локација : Отворено, Рурални Courtyard Applicable Предмети : Луѓето Кои се Подигне Зајаци, Гвинеја Свињи, Chinchillas, Холандија Стаорци и Други Мали Животни Пакет Листа : 1 x Хранење Bag Note : Поради прирачник за мерење, големината е малку deviated, и постои мала грешка помеѓу вистински објект и слика се должи на екранот проблем.Ве молиме да се разбере ако постои било каква грешка.

Карактеристиките

Item Type:
Animal Food Bag
Product Material:
Oxford Cloth
Product Size:
Approx.46x28x4cm/18.11x11.02x1.57in
Opening Hole Width:
Approx.5cm/2.0in
Adaptation Location:
Outdoor, Rural Courtyard
Applicable Objects:
People Who Raise Rabbits, Guinea Pigs, Chinchillas, Holland Rats and Other Small Animals
Package List:
1 x Feeding Bag :
Due to manual measurement, the size is slightly deviated, and there is a slight error between the actual object and the picture due to the display problem. Please understand if there is any error :
Вака можеби ќе ви се допадне