.

.

UpBright Нови 5V 2A AC/DC Адаптер за Nextbook Next7P Next8P Следната Книга Следната 7P 8P 8se Next8P12 Премиум 7 8 Андроид Таблет КОМПЈУТЕР DC5V 2000mA 5VDC 2.0 A V 5.0 Префрлување Напојување Кабелот на По

UpBright Нови 5V 2A AC/DC Адаптер за Nextbook Next7P Next8P Следната Книга Следната 7P 8P 8se Next8P12 Премиум

DEN 1180.80

Од стока
Во продавницата

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нова Глобална 5 V 2 A AC / DC Адаптер за Замена За Nextbook Next7 P Next8 P Следната книга Следната 7 P 8 P 8se Next8 P12 Премиум 7 8 Андроид Таблет КОМПЈУТЕР DC5 V 2000m A 5 VDC 2.0 A V 5.0 Префрлување Напојување Кабелот Кабелот на Полначот на Батеријата Мрежа ПСУ.Up Bright Нова Глобална 5 V 2 A AC / DC Адаптер за Замена За Nextbook Next7 P Next8 P Следната книга Следната 7 P 8 P 8se Next8 P12 Премиум 7 8 Андроид Таблет КОМПЈУТЕР DC5 V 2000m A 5 VDC 2.0 A V 5.0 Префрлување Напојување Кабелот Кабелот на Полначот на Батеријата Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне