.

.

Црна Прилагодливи Навалување/Нервира Ѕид Протезата со Анти-Кражба Функција за Samsung UN55JU6500F 55 инчен 4K UHD HDTV ТВ/Телевизија

Црна Прилагодливи Навалување/Нервира Ѕид Протезата со Анти-Кражба Функција за Samsung UN55JU6500F 55 инчен 4K

DEN 1511.52

Од стока
Во продавницата

Компатибилен Со : Samsung UN55 JU6500 F.Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Тилт Функција : 5� да -10� Степени - Променлива за Навалување на столбот.Максимална Тежина Капацитет : 88 lbs.Карактеристики Анти-Кражба Безбедност Стапка (катанец не се вклучени).Овој висок квалитет нервира ѕид заградата е компатибилен со Samsung UN55 JU6500 F 55" инчен 4 K UHD HDTV ТВ/Телевизија.Овој Ѕид го поддржува повеќето* 37" 70" рамни панел екрани и LCD/LED/Плазма Телевизори.Планината вклучува едноставен за изедначување на платите и единствен ѕид плоча која може да се монтира на две studs или од бетон и доаѓа со монтажа хардвер и инструкции за инсталација за брза и лесна инсталација.Тоа е зајакнато челичната конструкција го поддржува до 88lbs и има променлива 5� да -10� прилагодливи за навалување на столбот.Овој ѕид го поддржува VESA монтажа на обрасци до 600 x 400mm и има МИН VESA на 300 x 300мм.Оваа Прилагодливи Црн Ѕид Заградата го става на задната страна на вашиот ТВ 2" инчи од ѕидот кога монтажа на рацете се паралелни на ѕидот.Овој Ѕид Заградата карактеристики безбедносен заграда, кој ви овозможува да го заклучите ТВ во место, што го прави идеален за угостителство settings и го спречува отстранување на екранот од планината (катанец не се вклучени).Исто така, вклучени се сите монтажа хардвер и едноставно да се следат инструкциите за инсталација. *Монтажа дупки на телевизија треба да се 23.6" или помалку за разлика хоризонтално & 15.75" или помалку за разлика вертикално.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне