.

.

V-MAXZONE ДЕЛОВИ Задните Светла Компатибилен со Рено Сценско 1999 2000 2001 2002 2003 RS-1956 1 Пар за Возачот и Совозачот Страна Комплетен Сет Опашка Светлина Собранието Опашка Lamp, Ch

V-MAXZONE ДЕЛОВИ Задните Светла Компатибилен со Рено Сценско 1999 2000 2001 2002 2003 RS-1956 1 Пар за Возачот

DEN 3107.52

Од стока
Во продавницата

Производ Кој Е Компатибилен Со "Рено" Сценски (09.1999-05.2003) - Одговара На "Рено" Сценски 1999 2000 2001 2002 2003 Година. ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производот е сосема нов, не се користи и првично спакувани / Една година гаранција / Десно-страна сообраќај (RHT).Управувачот на левата страна / Со E-mark - не бара регистрација / Не Бара Измена или Дупчење / Обемот на испорака : 2-парче сет, за возачот и совозачот страна / Инсталација - plug-n-игра операција, директна топ-на OE монтажа или акции единица замена / Боја : Хром.Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.Производ description Product е сосема нов, не се користи и првично packed One година warranty Installation не предизвикува problems Right рака сообраќај (RHT).Воланот на лево side Excellent замена за старите оригинални set This производ совршено се вклопува во car Price за збир на светилки (лево и десно)Производ details Product : Задните Lights Color : CHROMEWith E-mark - без регистрација required Scope на испорака : 2-парче сет, за возачот и совозачот side Product компатибилен со РЕНО СЦЕНСКО (09.1999-05.2003)Одговара на "Рено" Сценски 1999 2000 2001 2002 2003 година.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне