.

.

Складирање Кошница Образование Математика Формула Функција Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор Кошница за Дома Спалната соба Рас?

Складирање Кошница Образование Математика Формула Функција Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина

DEN 1135.20

Од стока
Во продавницата

♛ Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.5 (H) инч. ♛ Високо Квалитетен Материјал : надвор на чување на кошница е направен од платно, внатрешна ткаенина е ЈП ткаенина, и дршката е вештачка кожа.На издржлив материјал може да се задржи за складирање кошница за долго време. ♛ Уникатен Дизајн : Испечатени на периферија и на дното, фиксна бела внатре.Дршката е фиксна браун, надвор е платно ткаенина и внатрешноста е 300 DPE водоотпорен материјал.Челик прстен е изграден во горниот дел, кој не е лесно да се деформира.Дршката дизајн на двете страни е лесен за употреба, погодно да се земе и да се движат, и лесно да се носат и спаси напор. ♛ Голем Капацитет : Голем капацитет, може да се сместат многу предмети.Тоа може да биде компресирана и се чуваат кога не е во употреба за да се зачува простор.Тоа исто така може да игра декоративен улога додека чување. ♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба, дневна соба, покажат, бања, cloakroom, перална, може да се стави на облека, играчки, дребулии, книги, козметика, долна облека, закуски, итн.Складирање Кошница Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор Кошница за Дома Спалната соба Расадник Плакарот Користат за складирање кошеви за да ги зачувувате вашите тривијални живот и да ја задржите вашиот живот организирани.Спецификација : Материјали : надвор на чување на кошница е направен од платно, внатрешна ткаенина е ЈП ткаенина, и дршката е вештачка кожа. Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.5 (H) инчен / (38 x 28 x 24 cm). Пакување Листа : Еден пакет и два пакети за вас да се избере.Зошто да изберете складирање кошница? Нашата складирање кутија се направени од густа ткаенина и може да се задржи нивната форма дури и кога тие се празни. Лесно да се свитка : Тоа може да биде укината кога не е во употреба за лесно поставување. Имаме различни модели за да го изберете, можете да направите пребарување за "storage кошница" за да го изберете вашиот омилен модел. - Како подарок за семејството и пријателите, исто така е совршен креативен подарок. Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративни складирање кошеви дури и може да биде ставен во багажникот на автомобилот.Може да се чуваат во секоја соба дневната соба може да се сместат книги, далечински контроли, свеќи, Dvd-ја, итн.; На плакарот во соба може да се сместат капи и ремени; бања може да се сместат чешли, козметика, toiletries, итн.; детска соба може да се сместат играчки, итн.; спалната соба може да се сместат облека, ќебиња, итн.Инструкции за перење : Машина за миење не е дозволено, рака мие, се препорачува.Топло Совети : Поради различни прилагодувања на светлото и monitor settings, бојата може да изгледа малку поинаква од слика е прикажано погоре. - Ако постои било каков проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне