.

.

Lenovo Yoga C940-14 FHD(1920x1080) IPS Допир, 360° 2-во-1 Дизајн, Отпечатоци Читателот, Intel 10 генералот i7-1065G7 до 1.3 GHz, 4 Јадра, 8GB DDR4 RAM меморија, 512GB SSD, Победа 10, Сива, ЈАДАТ Пен

Lenovo Yoga C940-14 FHD(1920x1080) IPS Допир, 360° 2-во-1 Дизајн, Отпечатоци Читателот, Intel 10 генералот i7-1065G7

DEN 23520.00

Од стока
Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 14 во Full HD IPS екран осетлив на допир (1920 x 1080), 360° 2-во-1 Дизајн.Intel Core i7-1065 G7 1.3 GHz до 3.9 GHz Процесор, 4cores. 512 GB PCIe SSD, 8 GB LPDDR4 SDRAM RAM меморија.Wi-Fi 6 1x USB 3.1, 1 xheadphone/микрофон комбо џек, позадинско осветлување Тастатура, Отпечатоци читателот.Intel Ирис Плус Графика, Windows 10 Дома, во пакет со ЈАДАТ пенкало.Опис Powered by Intel 10 генералот i7-1065 G7. 8 GB LPDDR4 SDRAM, 512 GB SSD. 14 инчен FHD (1920x1080) IPS Допир 400 nits.Windows 10, Intel Ирис Плус Графика, Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.0, 720p камера, 2x Thunderbolt 3 (Display Port); 1x USB 3.1, 1 x приклучок за слушалки/микрофон комбо џек, позадинско осветлување Тастатура, Отпечатоци читателот.Технолошки спецификации Микропроцесори : Intel 10 генералот i7-1065 G7 до 1.3 GHz Серија : Јога C940-14 IIL Модел : 81 Q900 B7 US Меморија : 8 GB LPDDR4 SDRAM Графика : Intel Ирис Плус Графика Хард диск : 512 GB SSD се Прикаже : 14 инчен FHD (1920x1080) IPS Допир 400 nits Порти : 2x Thunderbolt 3 (Display Port); 1x USB 3.1, 1 xheadphone/микрофон комбо џек, позадинско осветлување Тастатура, Отпечатоци читателот веб Камера : приватност shutter Bluetooth-От : Yes Интернет Поврзување : Wi-Fi Безжичната Мрежа : 802.11 ac Звучник Тип : Стерео звучници Минималните димензии (Д x W x H) : 8.5 x 12.6 x 0.62 во Тежина : 2.98 кг Боја : Железо Сива Оперативен систем : Windows 10 Пакет : ЈАДЕТЕ Пенкало.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне