.

.

XMEIFEI ДЕЛОВИ Вежба малку Сет 3 4 5 6 8 10 12mm Мулти-Функционални Стакло Вежба Малку Триаголник Битови Керамичка Плочка Бетонски Тули Метал од Нерѓосувачки Челик, Дрво Дол?

XMEIFEI ДЕЛОВИ Вежба малку Сет 3 4 5 6 8 10 12mm Мулти-Функционални Стакло Вежба Малку Триаголник Битови Керамичка

DEN 1992.00

Од стока
Во продавницата

На вежба малку сет се вклопува во поголемиот дел од моќта вежби во моментов на пазарот.Титаниум слој се зголемува носат-отпорност и издржливост.Висок квалитет.Име на производ : Мулти-функционални Триаголник стакло Вежба.Карбид Совет : YG6 XImported УМЕТНОСТ карбид совет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне