.

.

Амазон Бренд – Камен & Зрак Деко Црна Хармоника Рака Ѕид Sconce Светлосни Тела со Метални Сенка - 20 x 28 x 6 Инчи, Темно Бронзена со Месинг Акцент

Амазон Бренд – Камен & Зрак Деко Црна Хармоника Рака Ѕид Sconce Светлосни Тела со Метални Сенка - 20 x 28 x

DEN 1881.60

Од стока
Во продавницата

Оваа умно дизајниран sconce месеци лесно на ѕидот за да донесе светлина на места кои не можат да бидат погодни за светилка или лустерот.Хармоника-како хардвер овозможува да се извади и турка назад за да одговараат на вашите потреби за повеќе светлина или повеќе простор!.Модерен, чист стил.Метален хардвер и сенка со црн финиш, месинг акцент, и за вклучување/исклучување на кабелот.Силна модерен стил кој се прилагодува во и надвор да се исполнат вашиот простор потреби. 20"H x 28"W x 6"D. Едноставна монтажа (plug во постојните штекербез hardwiring е потребно).Наменет за внатрешна употреба.Еден бренд - Ова умно дизајниран sconce месеци лесно на ѕидот за да донесе светлина на места кои не можат да бидат погодни за светилка или лустерот.Хармоника-како хардвер овозможува да се извади и турка назад за да одговараат на вашите потреби за повеќе светлина или повеќе простор!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне