.

.

Арон Кожни производи Платно од Кожа Готвач Нож Торба со Прилагодливи/Монтажни Рамо, Рака (Сива, Платно)

Арон Кожни производи Платно од Кожа Готвач Нож Торба со Прилагодливи/Монтажни Рамо, Рака (Сива, Платно)

DEN 1199.76

Од стока
Во продавницата

Рачно изработени од врвен Квалитет Платно Материјал со Кожа рачка и прецизност stitched од страна на Квалификувани Занаетчии за издржливост и жалба.Само чантата е на располагање и нож/тркалаат што е прикажано на сликата се само за презентација.Нож Торба има сите кожа круг рачка за да го зграби и да одат функционалност заедно со прилагодливи Кожа за на Рака за олеснување во извршувањето на Нож се Тркалаат.Нож Торба има тешки долг патент да ја задржи Нож се Тркалаат обезбедени.Во внатрешноста на Нож Торба има тешки обидел да ги зачувате непроменети Нож се Тркалаат.Димензии(Dxšxv) : 22.5" X 4" X 6.5" Инчи.Сите наши производи се носи Една Година Стандардна Гаранција од датумот на купување.По успешното производ регистрација клиент има право за гаранција од дефекти како испакнати бода, лабава заковки, дефект патентите, скршени ремени или други хардверски дефекти кои се води според важечката гаранција обезбедена од страна на Арон Кожни производи.Рачно изработени од врвен Квалитет Платно и Кожа со прецизност stitched од страна на Квалификувани Занаетчии за издржливост и жалба.Нож Торба има сите кожа круг рачка за да го зграби и да одат функционалност заедно со прилагодливи/монтажни Рака за олеснување во извршувањето на Нож се Тркалаат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне