.

.

Хонг ЈИ Леќи на Камерата Филтер за Hubsan Zino H117S/ZINO ПРО РК Летало Quadcopter УВ/CPL/ND4/ND8/ND16/ND32/НОЌ Комбо Поставување Филтер Сетови (Боја : 4 во 1 Комбо)

Хонг ЈИ Леќи на Камерата Филтер за Hubsan Zino H117S/ZINO ПРО РК Летало Quadcopter УВ/CPL/ND4/ND8/ND16/ND32/НОЌ

DEN 1405.92

Од стока
Во продавницата

Многу лесен во тежина, така да нема ефект врз gimbal. - Оптичко Стакло : 16 Layers премиум multicoated оптичко стакло Водоотпорен, Scratchproof, Dustproof, Oilproof. - Конструкција : Gimbal Безбедно авиони одделение лесни CNC алуминиумска конструкција рамка. - Инсталација : Ефикасно Завртка на систем за лесно прикачување/detaching. - Направен да се користи со Hubsan ZINO H117 S и ZINO ПРО Летало.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне