.

.

Jaxx Zipline Playscape Креативни Мебел Playset за Креативни Деца, Оригинален Сет, Грозје

Jaxx Zipline Playscape Креативни Мебел Playset за Креативни Деца, Оригинален Сет, Грозје

DEN 7199.76

Од стока
Во продавницата

ИНТЕРАКТИВНА ЗАТВОРЕН ИГРАЛИШТЕ - Трансформирање на пена игра систем за деца.Може да се конфигурира во читањето на клупата, театар, тврдина, ракетни брод, тунел, слајд, и многу повеќе!На Zipline Play Scape има толку многу потенцијал за поттикнување креативност и имагинација.ИЗГРАДЕН ДЕТЕ-FRIENDLY - Обезбедува мека, ниско ниво на-на-на-земјата кревет за sleepovers и naptime.Совршен playroom покрај тоа што инспирира имагинација и да игра.Не постојат остри агли, абразивни патент заби/повлечете картички, или рачки за малку оружје за да ја заклучите во.МАШИНА ПЕРАТ - Мека, полиестер, microsuede опфаќа се отстранува и машина перат.Покривката се изградени со внатрешна патент за атрактивна, дете-safe design.INFO ДИМЕНЗИИ - Создадена со 3" и 6" поддршка полиуретан пена перници (двете шарки во центарот, овозможувајќи им биде укината и наредени) и триаголен назад поддржува.Димензии : 66 x 30 x 3, 66 х 30 х 6 (Врвот/Дното Перници), 12 x 12 x 12 (Триаголници). 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА НАПРАВЕНИ ВО САД - Вклучува 1 година гаранција.Ако имате било каков проблем со вашиот производ, ве молиме контактирајте Jaxx услуги на клиентите.Направени со гордост на нашиот објект во Атланта.Перниците се вакуум компресирани за да се намали превозот на трошоците и влијанието врз животната средина.На Zipline Playscape беше создадена со активни и имагинативна игра во срцето, но неговата удобен перници се направи за пријатна читање или lounging место за децата, премногу!Тој е дизајниран за да ги инспирира имагинација со способноста да се создаде пештери, пиратски бродови, куќи, тунели, и многу повеќе!Направи игра замокот заврши со бастион и слајдови; создаде пречка курсеви за да се искачи на, скокаат надвор, и да се истражуваат — на Zipline Playscape ќе ги задржи вашите деца окупираа за време на крајот.шумски книга за читање јадење!.смел истражувачи ракета брод!.на исполнување форт за најхрабрите на срца!.на sleepover театар и повеќе!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне