.

.

Archile Над Вратата Чевли Рек Организатор 12 Голем Мрежа Џебови Виси Чевли простор за Тесната Гардероба Складирање Среди со Закачалка, Бела, 2 Пакети (Големина : 2 Пакети)

Archile Над Вратата Чевли Рек Организатор 12 Голем Мрежа Џебови Виси Чевли простор за Тесната Гардероба Складирање

DEN 245.52

Од стока
Во продавницата

Пакет 2 чевли назад држачот на вратата, вкупно 24 мрежа џебови, зема мал простор и и лесно да се види јасно се што е во.Чевли ѕид чување има 12 пространа јасно мрежа вратата џебови кои, всушност, се прошири доволно широка за да ги собере еден пар на деца чевли или женски чевли големина 8/9, исто така, се вклопуваат еден чевел по џебот, како што спортски чевли, високи потпетици, мажите тренер и bulkier тип на чевли.Исто така работи и за toiletries, перење и белезници и сл.Вратата чевли складирање доаѓа со 2 over-the-вратата куки, децата чевли рек џеб закачалка не е само за чевли, исто така се одржи закуски, чистење материјали, ракавици, капи, градници, очила за сонце и други корисни додатоци.Мулти-цел користење над вратата чевли закачалка простор saver работи совршен за тесен провизии врата, сала гардероба врата, ковчегот, шкафче врата, би пати вратата дома, во camper, крстарење, да се патува.Над вратата чевли организатор мерки 61 1/3" долг и 12 1/2 "низ, број на полици за складирање со џебовите на оваа виси шкафот чевли уредната мерки 8-2/3"H x 6 1*/3"W x до 2" длабочина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне